Воскресенье, 27.09.2020, 05:44
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Каталог статей | Регистрация | Вход
Меню сайта
Категории каталога
Мои статьи [28]
Форма входа
Поиск
Друзья сайта
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 133
Fumigation
Главная » Статьи » Мои статьи

Прийнято Закон України "Про внесення змін до Закону "Про захист рослин"
Верховна Рада України 17 лютого 2011 року ухвалила Закон "Про захист рослин". Цей Закон України підписано 11 березня 2011 року Президентом України. Законодавчим актом внесено до чинного Закону "Про захист рослин" зміни, згідно з якими розширюються основні завдання державного контролю та повноваження спеціально уповноважених органів виконавчої влади у сфері захисту рослин, посилюється відповідальність за порушення законодавства у відповідній сфері.

Зокрема, доповнено статтю 6 чинного закону, яка визначає основні завдання державного контролю у сфері захисту рослин абзацом такого змісту: "здійснення державного контролю за дотриманням регламентів застосування пестицидів і агрохімікатів (тільки регуляторів росту рослин), відповідністю вимогам сертифікатів якості засобів захисту рослин, які ввозяться на територію України, вмістом у сільськогосподарській продукції та сировині рослинного походження залишкової кількості пестицидів, агрохімікатів та важких металів".

Крім цього, встановлено, що погодження на ввезення на територію України засобів захисту рослин видається Головною державною інспекцією захисту рослин на кожну окрему партію засобів захисту рослин, що ввозиться на територію України з метою недопущення ввезення заборонених, непридатних і таких, що не відповідають вимогам щодо їх якості.

Закон також містить норму, відповідно до якої порядок видачі погодження на ввезення на територію України засобів захисту рослин, сертифіката відповідності сільськогосподарської продукції та сировини рослинного походження щодо вмісту в нійзалишкової кількості пестицидів, агрохімікатів та важких металів і сертифіката про дотримання регламентів застосування пестицидів і агрохімікатів (тільки регуляторів росту рослин) у сільськогосподарській продукції та сировині рослинного походження, а також вичерпний перелік документів, необхідних для їх одержання, затверджується Кабінетом Міністрів України за поданням спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади з питань аграрної політики. Погодження та сертифікат відповідності, а також сертифікат про дотримання регламентів застосування пестицидів і агрохімікатів у сільськогосподарській продукції та сировині рослинного походження мають видаватися безоплатно.
Категория: Мои статьи | Добавил: fumigation (16.03.2011)
Просмотров: 1046 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Copyright MyCorp © 2020