Вторник, 25.02.2020, 00:03
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Каталог статей | Регистрация | Вход
Меню сайта
Категории каталога
Мои статьи [28]
Форма входа
Поиск
Друзья сайта
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 132
Fumigation
Главная » Статьи » Мои статьи

На зерновом рынке - "элеваторный прорыв", сертификаты стали бессрочными. Поправки УАК учтены.
То, о чём так долго говорили... на зерновом рынке Украины свершилось: сертификаты соответствия услуг по хранению зерна и продуктов его переработки стали бессрочными, тогда как ранее они выдавались сроком на один год. Как сообщают представители многих зерновых компаний, за некоторое время до выхода постановления правительства, им удалось "порешать проблемы" со своими элеваторами с органами ГСИ на местах. Совпадение?

Как видно, всё-таки небесполезной оказалась встреча операторов рынка с руководством ГСИ, прошедшая в конце июня, когда едва ли не половина элеваторов Украины оказались "вне закона", что угрожало остановке украинского "зернового конвейера".

Теперь претенденты на получение сертификата, в соответствии с поправками Украинской аграрной конфедерации к проекту постановления, смогут предоставлять органам сертификации не только свидетельство на право собственности на зерносклад, а и договора их аренды и лизинга. Сокращено количество документов, которые необходимо предоставить зерновому складу для получения сертификата, а также сроки его выдачи.

Соответствующее решение закреплено постановлением Кабинета министров Украины от 18 июля 2012 года №692.КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 18 липня 2012 р. № 692

Київ

Про внесення змін до Порядку видачі
сертифіката відповідності послуг із зберігання
зерна та продуктів його переробки

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку видачі сертифіката відповідності послуг із зберігання зерна та продуктів його переробки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 2 грудня 2009 р. № 1294 (Офіційний вісник України, 2009 p., № 94, ст. 3206; 2011 p., № 85, ст. 3102), зміни, що додаються.

Прем’єр-міністр України М. АЗАРОВ

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 18 липня 2012 р. № 692

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку видачі сертифіката
відповідності послуг із зберігання зерна
та продуктів його переробки

1. Друге речення пункту 4 після слів "Якщо у власності” доповнити словами "або оренді, лізингу”.

2. У другому реченні абзацу другого пункту 6 слова і цифри "від 23 липня 2009 р. № 834 (Офіційний вісник України, 2009 p., № 60, ст. 2123)” замінити словами і цифрами "від 9 червня 2011 р. № 599 (Офіційний вісник України, 2011 p., № 44, ст. 1788)”.

3. Пункт 7 викласти у такій редакції:

"7. Строк дії сертифіката — безстроково. У разі коли суб’єкт господарювання не є власником зерносховища, строк дії сертифіката поширюється на період користування (оренди, лізингу) зерносховищем і припиняється з дати припинення користування ним.”.

4. У пункті 9:

1) абзаци другий і третій виключити;

2) абзац шостий викласти у такій редакції:

"правовстановлювального документа на зерносховище;”;

3) абзаци сьомий, дев’ятий — одинадцятий виключити.

5. Пункти 11, 16 і 17 викласти у такій редакціїї:

"11. Територіальний орган Держсільгоспінспекції реєструє заявку та додані до неї засвідчені в установленому порядку копії документів у журналі обліку.”;

"16. Акт проведення сертифікації послуг складається у трьох примірниках і підписується головою та членами комісії. Один примірник акта залишається у територіальному органі Держсільгоспінспекції, а другий — надсилається суб’єкту зберігання зерна.

Третій примірник акта проведення сертифікації послуг надсилається Держсільгоспінспекції не пізніше ніж протягом 20 днів після надходження необхідних для видачі сертифіката документів до територіального органу.

17. На підставі акта проведення сертифікації послуг Держсільгоспінспекція видає сертифікат та надсилає його до територіального органу Держсільгоспінспекції.”.

6. Пункт 18 виключити.

7. Пункти 19, 20, 24—26 викласти у такій редакції:

"19. Держсільгоспінспекція видає сертифікат протягом не більш як 10 днів після надходження акта проведення сертифікації послуг від територіального органу, але не більш як 30 днів після надходження необхідних для видачі сертифіката документів до територіального органу.

Сертифікат та одна його копія надсилаються територіальному органу для реєстрації та видачі сертифіката суб’єкту звернення.

Друга копія сертифіката надсилається державному підприємству "Держреєстри України” для включення до реєстру сертифікатів, яке проводиться безоплатно.

20. У разі невідповідності послуг вимогам правил і стандартів, нормативно-правових актів Держсільгоспінспекція приймає рішення про відмову у видачі сертифіката протягом не більш як 30 днів після надходження документів, передбачених пунктом 9 цього Порядку, до територіального органу.”;

"24. У разі втрати (пошкодження) сертифіката зерновий склад письмово повідомляє про це територіальний орган, що проводив сертифікацію послуг, та Держсільгоспінспекцію.

Замість втраченого (пошкодженого) сертифіката на підставі письмового звернення зернового складу Держсільгоспінспекція видає засвідчену в установленому порядку копію сертифіката.

25. Контроль за дотриманням зерновим складом правил і стандартів, нормативно-правових актів та моніторинг кількісно-якісного обліку зерна та продуктів його переробки здійснює територіальний орган, що проводив сертифікацію послуг.

26. Територіальні органи щороку проводять технічний нагляд.

Комісія визначає обсяг, зміст і порядок проведення технічного нагляду і регламентує їх у програмі технічного нагляду, яка затверджується начальником територіального органу.”.
Категория: Мои статьи | Добавил: fumigation (07.08.2012)
Просмотров: 392 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Copyright MyCorp © 2020